מה זה מיתוג עסקי, איך מיתוג יכול
להוביל להגדלת המכירות ולצמיחה עסקית?

עסק ללא מיתוג הוא עסק ללא זהות

מיתוג הוא תהליך אפיון ובידול של העסק
בו מגדירים ומייחדים את מוצרי העסק מזהים את קהל היעד ומבינים מהם הצרכים והעדפות שלו. זהו תהליך עמוק בו צוללים לערכים של העסק מדייקים במסרים הוויזואליים ובמצעים חקר שוק מה נעשה בתחום אצל הקולגות. כך שתהליך המיתוג עושה בסופו של דבר סדר ונותן הכרות מלאה במוצרי העסק בייחודיות שלו. זהו תהליך שנותן בטחון לדברר את העסק  ובכך לבנות את אמון הלקוח ולצאת למכירה קלה.  

לאחר האפיון יתחיל המיתוג הוויזואלי בבחירת שם וסלוגן ומכאן נצא לשפה גרפית פונטים צבעים ואלמנטים שיובילו לבניית לוגו וקו עיצובי שלם איתו ניצור כלים שיווקיים עם נראות אחידה לכל חומרי הפרסום השונים כמו המסמכים הרשמיים של העסק , כרטיס הביקור והצעת המחיר ועוד, ולא נשכח גם את הנכסים הדיגיטלים אתר האינטרנט או דפי הנחיתה רשתות החברתיות וכד'  

מה המחיר של עיצוב לוגו? ומה המחיר של חבילת מיתוג לעסק?

אז כמו שכתבתי קודם, ההשקעה היא בנראות עקבית מקצועית שיוצרת זהות ויזואליות משכנעת ותורמת לביסוס האמון והקשר עם קהל היעד כך שאני בטוחה שכל מי שיש בבעלותו עסק חייב מיתוג!  
השאלה הנכונה היא מהם הצרכים של העסק ומה התקציב.
וכמו בכל מקצוע גם בעולם העיצוב ישנו שפע של מעצבים ומכאן שישנו טווח מחירים שונה בין החברות פקטור נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא רמת איכות, מקצועיות ולא פחות חשוב הכימיה עם המעצב.
יש את אלה שירכשו לוגו ב 5$  ויש כאלה שמבינים שנראות העקבית מעבר "ללוגו" מאוד חשובה להצלחה והמחירים יכולים להיות גם אלפי ועשרות אלפי שקלים.
אז שורה תחתונה הכל תלוי ברמת השירות ורמה מקצועיות באפיון ועיצוב.

לכן אחרי שנים של ניסיון במיתוג עסקים מצאתי שנכון לבנות חבילה מודולרית שתוכל להיות בהתאמה אישית לכל סוגי העסקים כך שניתן לבחור את הכלים השימושיים שיתנו מענה לשיווק העסק ולנראות ויזואלית אחידה.

המוצרים השיווקיים שעוצבו בסטודיו:

לוגו ויצירת סלוגן, עיצוב קאבר לפייסבוק, ניירת פירמה, מצגת כרטיס ביקור, שלט לדלת.

עיצוב ובניית אתר תדמית

חשוב לנו לדעת האם נהנתם!!

המשחק ניתן להורדה בחינם ממש כאן
לאחר החג נשלח איימל ללמוד על החוויה שלכם  
לשם כך השאירו לנו אימל 
אנחנו מבטיחות לשלוח רק מייל שקשור למשחק! 

דילוג לתוכן