איך מתחילים לבנות אתר אינטרנט?

עיצוב ובניית אתרים בהתאמה אישית

נבנה לכם נוכחות דיגיטלית שגוגל אוהב חווית משתמש מעולה
ומסרים שיווקים מדוייקים

כי אם אתה לא שם אתה לא קיים !

אין עוד אתר כזה !

בשלב ראשון העסק יעבור סקירה מקיפה, כדי להצליח ליצור אתר מושלם צריך קודם כל להבין מה הצורך, המטרה, והייתרונות, בנוסף נבחר סיגנון עיצובי מועדף, ונחדד את הפרטים כמו איך ליצור קשר ועוד.

עיצוב בהתאמה אישית יכול לשנות לגמרי את החוויה האישית של הגולש באתר, נתחיל בהדמיה לאישור העיצוב ונבחר אלו אלמנטים, אפקטים, איקונים מיוחדים יהיו באתר.

איסוף והזנת תוכן

שלב קצת מתוחכם כי עוד לפני שהתחלנו בעיצוב תדרשו לשלוח לנו את התכנים שתרצו שיהיו רשומים באתר, תבחרו תמונות או סירטונים (או שנשלב צלם) התוכן שלכם יעבור בדיקה אצל כותב תוכן שמתמחה בתוכן שיווקי ובקידום בגוגל ויחד נשלים את תהליך. 

בדיקות והתאמות

לאחר הזנת התכנים לאתר, התמונות והסרטונים נבצע התאמת רספונסיביות אתר שאינו רספונסיבי נפגע במכירות, בקידום באינטרנט ובגוגל, וגם מבחינה שיווקית. לכן תהליך זה חשוב מאוד! 

אישור האתר

עכשיו זה הרגע שלכם , הגיע הזמן לעבור לבדוק להתרשם, לבדוק שכל הכפתורים עובדים והמלל כתוב כמו שצריך, לוודא שהאתר מתפקד ונראה בדיוק כמו שהוא אמור להיות. אתם מרוצים מהכול, נהדר!  עוד ממש רגע הוא יעלה לאוויר ונוכל לחגוג בהשקה חגיגית 

אתר לעורך דין

אתר מנטורית למכירות

אתר ומיתוג ליועצת אישית

אתר ומיתוג לקבלן בריכות

אתר מנטורית למכירות

אתר למעצבת פנים

אתר ומיתוג ליועצת כלכלית

אתר למאמנת כושר

אתר למעצבת פנים

אתר ומיתוג ליועצת כלכלית

אתר למאמנת כושר

עולים לאוויר

אנחנו עוד שניה מאשרים שהכל כשורה עוד כמה עניינים מאחורי הקלעים שמנועי החיפוש ימצאו אתכם שמקדם האתרים יוכלו לקדם ואתם תוכלו להנות כי יש לכם אתר – יש לכם סוכן מכירות הכי חרוץ הכי יעיל הכי הכי !